Dark period: Difference between revisions
From Polyphasic Sleep Wiki
m add disclaimer |
>Yu m change DP glass order |
||
| Line 61: | Line 61: | ||
|Recommended | |Recommended | ||
|[[File:Light red goggles.png|frameless|253x253px]] | |[[File:Light red goggles.png|frameless|253x253px]] | ||
|- | |||
|Orange 2 | |||
[https://www.amazon.com/dp/B07DC6D11R amazon] | |||
|[[File:Orange goggles 2 profile.jpg|frameless|238x238px]] | |||
|35% | |||
|Recommended | |||
|[[File:Orange google 2.jpg|frameless]] | |||
|- | |- | ||
|Orange 1 | |Orange 1 | ||
| Line 68: | Line 75: | ||
|Recommended | |Recommended | ||
|[[File:Orange goggles.png|frameless]] | |[[File:Orange goggles.png|frameless]] | ||
|- | |- | ||
|Yellow | |Yellow | ||
