Style Guide/uk: Difference between revisions
From Polyphasic Sleep Wiki
Created page with "== Термінологія ==" |
Created page with "{| class="wikitable" |+ !Термін по-англійськи: !Український відповідник: |- |Nap |Неп |- |Core |Ядро |- |Schedule |Графік,..." |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
== Термінологія == | == Термінологія == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ | ||
! | !Термін по-англійськи: | ||
! | !Український відповідник: | ||
|- | |- | ||
| | |Nap | ||
| | |Неп | ||
|- | |||
|Core | |||
|Ядро | |||
|- | |- | ||
|Schedule | |Schedule | ||
| | |Графік, Розклад, Режим | ||
|- | |||
|Extended/Shortened sleep schedule | |||
|Розширений/скорочений графік сну | |||
|- | |||
|REM/SWS rebound | |||
|Відскок REM/SWS | |||
|- | |- | ||
| | |Sleep stages repartitioning | ||
| | |Перерозподіл стадій сну | ||
|- | |- | ||
| | |Oversleeping syndrome | ||
| | |Синдром надлишку сну | ||
|- | |- | ||
| | |Sleep stage | ||
| | |Стадія/фаза сну | ||
|- | |- | ||
| | |Cold turkey | ||
| | |Пряма адаптація | ||
|- | |- | ||
| | |Pronap | ||
| | |Пронеп | ||
|} | |} | ||
