Style Guide/nl: Difference between revisions
From Polyphasic Sleep Wiki
>Cyaancaaly Created page with "== Terminologie ==" |
>Cyaancaaly Created page with "{| class = "wikitable"! N! | +! N !! Gebruik dit woord:! N !! Niet deze:! N! | -! N! | Mechanisme! N! | Mechanica, functie, werking! N! | -! N! | Schema! N! | Tijdschema, Slaa..." |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
== Terminologie == | == Terminologie == | ||
{| class = "wikitable"! N! | +! N !! Gebruik dit woord:! N !! Niet deze:! N! | -! N! | Mechanisme! N! | Mechanica, functie, werking! N! | -! N! | Schema! N! | Tijdschema, Slaapcyclus, Slaapprogramma, Ritme, Programma! N! | -! N! | Aanpassing! N! | Aanpassing! N! | -! N! | Variant! N! | Variatie, Versie, optie! N! | -! N! | '' 'Verlengd / verkort' '' slaapschema! N! | '' 'Verlengd / gecomprimeerd' '' slaapschema! N! | -! N! | '' ' Verlengde / gecomprimeerde '' 'slaapcyclus! N! |' '' Verlengde / verkorte '' 'slaapcyclus! N! | -! N! | Everyman' '' 1/2/3/4 '' '(aantal dutjes) ! N! | Everyman '' '6 / 4.5 / 3 / 1.5' '' (kernlengte)! N! |} | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Variant | |||
| | |||
|- | |||
|''' | |||
|''' | |||
|- | |||
|''' | |||
|''' | |||
|- | |||
|Everyman '''1/2/3/4''' ( | |||
|Everyman '''6/4.5/3/1.5''' ( | |||
|} | |||
